Infolinka a dotazy na termíny tisku: +420 777 846 900

AGENTURNÍ SLEVY

Mimo množstevní slevy v rámci jednotlivých nákladů nabízíme pro registrované reklamní agentury a produkční studia startovací PROVIZI z našich koncových cen. Čerpání provize není nijak obratově podmíněno. Pro získání této slevy je pouze potřeba zaslání výpisu z OŘ nebo Živnostenského listu, kde je uvedeno jako předmět podnikání reklamní činnost, grafické práce nebo podobný obor. Dále je nezbytné pro čerpání provize dodávat podklady v tiskovém PDF při dodržení všech parametrů, které sdělíme.

Dalším typem slevy je VĚRNOSTNÍ SLEVA, která je již podmíněna dodržením určité výše obratu v rámci kalendářního roku. Při splnění této podmínky individuálně navyšujeme procenta agenturní provize. Tedy čím aktivněji naše služby  využíváte, tím nižší ceny dostáváte.

Agentury dostávají zásilky baleny v bianco obalech bez našeho označení a mohou také pro své klienty využít doručování prostřednistvím dropshippingu PPL. V takovém případě  je zásilka od nás odeslána s uvedením objednavatele jako odesílatele. V balíčku tak nejsou uvnitř žádné reklamní materiály a ani zvenčí není tento nijak označen.