Infolinka a dotazy na termíny tisku: +420 777 846 900

DORUČOVÁNÍ ZÁSILEK


Zásilky doručujeme buď přes kurýrní službu PPL - po celé ČR a na Slovensko, nebo prostřednictvím služby České pošty - Balík do ruky.
Samozřejmě je možné i osobní vyzvednutí na sídle firmy.

U PPL mohou agentury využít tzv. služby „DROPSHIPPINGU“, kdy je zásilka od nás odeslána s uvedením objednavatele jako odesílatele. V balíčku tak nejsou uvnitř žádné reklamní materiály a ani zvenčí není tento nijak označen. Tímto způsobem lze poslat balíček  přímo na klienta. U PPL lze také využít výdejní místa PPL Parcel Point kde se dá zásilka vyzvednout. Seznam těchto míst je uvedený při nastavení typu dopravy při objednávce, stačí si vybrat vám nejbližsí.

Doručení PPL  je většinou do následujícího dne, závisí to ale také na období a vytíženosti přepravce a například v předvánočním odbdobí je potřeba počítat s „rezervou“.

PPL FIREMNÍ BALÍK / NEBO BALÍK NA SLOVENSKO

Garantováno doručení k adresátovi do 2 pracovních dnů. Cena expedičních poplatků PRO ČR je 140,- Kč bez DPH. Cena do SK je 280 Kč/zásilka. O odeslání zásilky Vás budeme informovat e-mailovou zprávou, včetně sdělení čísla balíku. SMS Avízo není! Expediční poplatky jsou ZDARMA (pouze u PPL), pokud je cena tisku v zakázce vyšší než 2000,- Kč bez DPH!

ČESKÁ POŠTA - EMS

Garantováno doručení k adresátovi do 24hodin v pracovní dny. Cena expedičních poplatků dle aktuálního ceníku České pošty. O odeslání zásilky Vás budeme informovat e-mailovou zprávou i SMS, včetně sdělení čísla balíku.

SLUŽBY TYPU SHIPEX

Můžete využít i objednání přepravy od třetí strany na váš účet, napřiklad na stránkách www.shipex.cz

Zde zadáte rozměry a váhu balíku (to vám sdělíme podle objednávky) a necháte si naložit na naší adrese a doručení kamkoli je potřeba. Je ovšem nutné se u nás pak informovat kdy bude zásilka připravena k expedici.

OSOBNÍ ODBĚR TŘEBÍČ nebo  UH. HRADIŠTĚ

Osobně lze zakázky vyzvednout na našem pracovišti v Třebíči.
Adresa je následující: TOPvizitky, Hrotovická 1184  (budova AGSTAVU, vedle SIKO koupelny), 674 01 Třebíč

V Uh. Hradišti lze osobní odběr domluvit předem telefonicky.

DROPSHIPPING - POUZE U PPL

Tímto způsobem lze poslat balíček přímo na klienta.
Zásilka je od nás odeslána s uvedením objednavatele jako odesílatele, v balíčku nejsou žádné reklamní materiály a ani zvenčí není nijak označen.