Infolinka a dotazy na termíny tisku: +420 777 846 900

DOPLŇKOVÉ VOLBY

KULACENÍ ROHŮ

Vzhled vizitky, nebo i jiného materiálu si můžete doplnit o kulaté rohy. Používáme běžně radius zakulacení rohu 4mm, což zhruba odpovídá rohům na kreditních kartách. Můžete si zvolit zakulacení libovolného počtu rohů - 1,2,3 nebo všechny 4 rohy. Příplatek se počítá jednorázově, počet kulatých rohů nemá na něj vliv. Pokud by jste měli zájem vidět fyzickou ukázku s tímto doplňkem, rádi Vám zašleme ZDARMA náš VZORKOVNÍK. V něm najdete fyzické ukázky naší produkce včetně všech doplňkových voleb. Máte tak možnost si samotnou vzorovou tiskovinu před objednáním „osahat“. Samozřejmě posíláme obecné již vyrobené vzorky. Vzhledem k ofsetové tehnologii výroby nelze vyrobit vzorek přímo z vaší grafiky.

Lze pouze dohodnout menší testovací výseč v případě nutnosti ověření barevnosti.

 

PARCIÁLNÍ UV LAK

Parciální lak patří k nejžádanějším doplňkovým volbám na tiskovinách. Využívá kontrastu mezi matnou laminací vizitky a leskem UV laku. Plochu, která se bude lesknout si sami definujete podle potřeby. V základní ceně máme oboustranný parciální lak bez vlivu celkové plochy na cenu! Je tedy jedno zda-li pokrytí tímto lakem je 20% nebo 80%. jelikož se parciál nanáší přes síto, doporučujeme mít grafiku pokud to lze v křivkách. Jsme ale schopni zpracovat a zprodukovat i rastrové subjekty, pokud mají správně definovanou průhlednost. Vždy je nejlepší dopředu takové případy konzultovat. V zásadě doporučujem UV lak využít spíše na větší a tmavé plochy, kde má nejsilnější efekt a vyniknutí. Není zcela vhodný na malé plochy a tenké písmo. jednak zde tolik nevynikne a jednak díky roztažnosti materiálu je dost těžké pasování na tenké objekty. Opět zde doporučujeme si nechat zaslat ZDARMA náš VZORKOVNÍK. V něm jsou ukázky různých verzí parciálního laku, což může být při rozhodování dost užitečné.

 

DĚROVÁNÍ

Děrování provádíme vrtáním s průměrem vrtáku 4mm. Je dobré počítat s minimálním odazením od okrajů aspoň 5mm z každé strany kvůli úchytu. Děrování je vhodné zejména pro visačky.

 

BIGOVÁNÍ

Bigování umožňuje snadné přehnutí tiskoviny vyšší gramáže. Jelikož jsou tiskoviny od nás  v základním provedení opatřeny laminací, není možné je bez bigování přehnoout tak, aby nedošlo k poškození povrchu. Bigováním se docílí možnost přehnoout tiskovinu snadno. Používá se u všech rozkládacích materiálů, jako jsou stříšky, skládací novoročenky, pozvánky atd.